lat doświadczenia

wykwalifikowanych specjalistów

zrealizowanych projektów

Grupa K.M.R.

Naszą pracownię projektową oraz pion wykonawczy tworzą doświadczeni inżynierowie – eksperci w swojej specjalizacji oraz młodzi i zdolni asystenci.

Tworzymy zgrany zespół, który może i chce pracować jak najefektywniej dla naszych kontrahentów – partnerów biznesowych oraz klientów indywidualnych.

Od ponad 15 lat zajmujemy się tworzeniem projektów branży sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i PPOŻ a kilka lat temu poszerzyliśmy naszą działalność o zespół wykonawczy w realizacji w inwestycji.

Od dłuższego czasu sukcesywnie poszerzamy naszą kadrę o najlepszych specjalistów i menadżerów oraz projektantów współpracujących z nami zdalnie. A wszystko po to, by nasza organizacja rozwijała się i mogła realizować ambitne i złożone zlecenia w całej Polsce.

Poza projektowaniem prężenie działa również nasz pion realizacji inwestycji. Dzięki szerokim kontaktom w gronie firm handlowych i wykonawczych pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wspieramy Inwestora w procesie wykonawczym budowy. 

Na koniec warto wspomnieć, że Grupa K.M.R. to także szeroko pojęty konsulting oraz doradztwo techniczne w procesie przygotowywania projektów dla biur architektonicznych i klientów indywidualnych. Czasem wystarczy wsparcie merytoryczne i konsultacja by zleceniodawca zoptymalizował swój projekt i wykonał go własnymi siłami. Od tego też jesteśmy! 

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Od ponad 10 lat współpracujemy z indywidualnymi inwestorami, architektami oraz wykonawcami z branży sanitarnej i elektrycznej.