Projektowanie

Projektowanie


W Grupie K.M.R. tworzymy kreatywne, kompleksowe i zrównoważone rozwiązania inżynieryjne, dbając o przyszłe warunki życia społeczeństwa. Dzięki doskonałej znajomości rynku, utalentowanym specjalistom i proaktywnemu podejściu naszej kadry zarządzającej, planujemy, projektujemy i tworzymy istotne i trwałe rozwiązania, aby sprostać najbardziej skomplikowanym problemom.

Jesteśmy przekonani, że aby wspierać rozwój społeczności, wszyscy musimy wziąć odpowiedzialność za przyszłość. Dlatego koncentrujemy się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają na przyszłe wyzwania.

Od 2008 roku nieustannie podnosimy standardy naszych usług.
Nasza pracownia stale się rozwija, zgromadzając utalentowanych i doświadczonych projektantów.
Wybierając nasze projekty, otrzymujesz wsparcie ekspertów inżynierów oraz produkt i usługę najwyższej jakości.
Nasze usługi obejmują projekty koncepcyjne, budowlane, techniczne i wykonawcze.
W naszym zespole zatrudniamy projektantów specjalizujących się we wszystkich branżach instalacji wewnętrznych, sieciach zewnętrznych i przyłączach.

W naszym portfolio posiadamy projekty budynków i lokali o różnym przeznaczeniu. Projektujemy budynki mieszkalne, hotele, budynki usługowe, obiekty użyteczności publicznej, biurowce i wiele więcej. Wykonujemy również projekty modernizacji i przebudowy istniejących inwestycji.